GRAFİK–TASARIM HİZMETİ

Grafik ve tasarımın tarihi, MÖ 14,000'lerde yapılmış mağara resimlerine ve MÖ 4. yüzyılda yazının başlamasına kadar dayandırılabilir. İnsanlar ilk çağlardan beri duygu, düşünce ve öğretileriyle düşüncelerini, fikirlerini ve ürettiklerini ifade edebilme becerisini kullandı.

Device

Endüstrinin ilerlemesi ve fotoğrafında hayatımıza girmesi ile grafik tasarımın önemi daha da artmıştır. Fotoğraf ile ürün, malzeme, üretimlerinizi her ne kadar anlatabileceğinizi düşünseniz de doğru ve kurumsal bir grafik tasarım olmadıkça eksik kalan bir şeyler kesinlikle olacaktır.

İster basılı içerik olan kartvizit, broşür, katalog, almanak vb.içerikler olsun, ister sosyal medya, youtube kanalınız, dijital sunumlar, gazete reklamları için olsun içerisinde size özgün bir tasarım, renk kodlaması ve göründüğü anda sizin markanızın akla gelmesi sağlanmalıdır.

Yelken Medya olarak markanızın öyküsüne ve hedeflerine bağlı kalarak tasarımlarımızda seçeceğimiz renklerin uyumu, yazı karakterleri seçimi, kullanılacak görsellerin çözünürlükleri, demo baskıların alınması, beğeniyi ve müşterilerinin ilgisini artırmayı önemsiyoruz.Sizlerin görüşlerinin alınmadan, gerekli revizyon olması halinde bunlar tamamlanmadan grafik tasarımlar asla yayına alınmaz.

Marka ve ürünler sizin olsa da; Grafik tasarım ile bizlerin gözünden sizlere de yeni bir pencere açabilmelidir.